czwartek, 31 sierpnia 2017

Nasza Domowa Pracownia. Kilka praktycznych porad przy urządzaniu domowego biura.
Chyba to pozostałości po szkolnych latach, ale zawsze z początkiem września mamy wrażenie, że zaczyna się „nowy sezon pracy”.
Postanowiłyśmy, więc odświeżyć nieco naszą pracownię w nadziei, że razem z nowym wystrojem uderzy nas fala nowych pomysłów. Wierzcie lub nie, jak tylko stał się porządek, nowości same do nas przyszły!
Podsuwamy Wam kilka naszych trików i inspiracji. Zobaczcie jak to robimy w Pieleszach, wykorzystując własne produkty. 😊


1. Zadbaj o porządek. I nie chodzi tu o idealną czystość! Możesz uwielbiać artystyczny nieład, ale dopilnuj aby wszystkie szparagały miały swoje miejsce. 

My skorzystałyśmy z drewnianej szafeczki i organizera na długopisy z Ikea – one pochłonęły wszystkie zszywacze, dziurkacze, spinacze, mazaki, wizytówki, karteczki i miliony mikroskopijnych elementów. Te maluchy robią największy bałagan!2. Drabinka to nasz niezastąpiony regał – pomocnik.
Pod dolną półką mieści segregatory lub większe pudełko na kable, czy inne rzeczy. Dobrze mieć blisko siebie miejsce na potrzebne dokumenty, książki czy dekoracje, które lubimy ale nie koniecznie chcemy, żeby fikały po całym biurku.
Drabina - regał zajmuje niewiele miejsca a jest dość pojemna, więc w naszej niewielkiej przestrzeni to świetne rozwiązanie.3. Organizer – nasza tablica kreatywna i przypominajka.
To tutaj znalazły się zdjęcia i hasła motywujące, które tak lubimy. Tradycyjne postawienie ramki totalnie nie zdałoby egzaminu na niedużym biurku.
Na co dzień tablica bardzo przydaje nam się także przy tworzeniu nowych projektów – zdjęcia, materiały, pomysły, karteczki typu „WAŻNE!” „PAMIĘTAJ!” składamy tam w jedną całość i każdą mniejszą i większą ideę, łatwiej ogarnąć.4. Dobierz wygodne krzesło. Szczególnie, jeśli spędzasz przy biurku sporo czasu, istotne jest aby nie tylko jego design był odpowiedni. Nie jesteśmy specjalistkami w tym temacie. Nasze krzesełka póki co zdały egzamin na obu płaszczyznach.5. Osłona okien.
W naszej pracowni zamontowałyśmy bezinwazyjnie (bez wiercenia) żaluzje aluminiowe w kolorze biały mat.
Żaluzje to bardzo dobry wybór, kiedy pracujemy przy komputerze. Pozwalają nam na dowolną regulację wpadającego światła, a mówiąc „po ludzku” – kiedy słońce świeci nam w monitor, wystarczy że lekko podkręcimy żaluzje lamelkami do góry. Światło się obija, widzimy dokładnie obraz w monitorze, a w pomieszczeniu dalej jest jasno.

Ponadto jest to estetyczne i tanie rozwiązanie. Więcej o takich żaluzjach przeczytacie w naszym ostatnim WPISIE.

6. Dużo zieleni!
Rośliny oczyszczają powietrze. Dzięki nim lepiej znosimy obecność wielu urządzeń elektronicznych, a przede wszystkim ich obecność uspokaja. Cieszą oko i są niesamowitą naturalną dekorację. Botanic style, to nie tylko moda, ale też dbanie o dobrą aurę we wnętrzu. 7. Pokaż swój charakter.
Szukaj inspiracji wszędzie, ale pamiętaj, że Twoje miejsce pracy musi odzwierciedlać Twoją osobowość i specyfikę pracy. Jeśli uwielbiasz mieć dużo miejsca, a Twoje prace to np. duże materiały, nie stawiaj tam małego biureczka, tylko dlatego, że pięknie wygląda.
U nas sprawdziła się świeżość, jasne kolory i nieduże biurko, które motywuje do porządkowania tej przestrzeni. 

Do tego małe elementy, które uprzyjemniają codzienną pracę. Miejsce na kawę.. I działamy!Produkty:
Możemy je wykonać dla Ciebie w innym wymiarze i kolorze, zależy czego potrzebuje Twoje biuro.


Standardowo 70x70 i 70x90 w kolorach czarny i biały. Pytaj także o inne rozmiary! 

Masa kolorów, wszystko wykonujemy na wymiar.
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP